bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 grudnia 2014
  • wyświetleń: 3444

Hodował konopie w "growboksie"

Policjanci z referatu antynarkotykowego w Bielsku-Białej zatrzymali 19-letniego mieszkańca Jasienicy, który prowadził nielegalną hodowlę krzewów konopi indyjskich. Krzaki ukryte były w specjalnej, przenośnej szklarni.

Policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że mieszkaniec Jasienicy może uprawiać konopie indyjskie. Wkroczyli do jego mieszkania i odnaleźli krzewy, które "plantator" uprawiał w tzw. "growboksie" - niewielkiej, przenośnej szklarni przystosowanej do hodowli roślin.

marihuana
Hodował konopie w "growboksie" · fot. KMP Bielsko-Biała


Szklarnia, oprócz zapewniania roślinom dogodnych warunków do wzrostu, spełniać miała jeszcze jedno ważne zdanie. Mianowicie w przypadku policyjnej kontroli można ją było łatwo i szybko ukryć. Młody mężczyzna był jednak tak zaskoczony wizytą stróżów prawa, że nie zdążył jej schować.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty prowadzenia nielegalnej hodowli konopi oraz handlu środkami odurzającymi. Za przestępstwa te grozi mu do 10 lat za kratami. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.