bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 listopada 2010
  • wyświetleń: 3219

Do 10 lat za włamanie do lokalu

22-letni bielszczanin i jego 18-letni kolega włamali się do jednego z bielskich lokali przy ulicy Aleksandrowickiej. Włamywacze zostali zatrzymani przez policjantów komisariatu II i wywiadowców. Teraz za przestępstwo to mogą trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Zatrzymanie włamywaczy
fot. Policja


Rabusie zostali spłoszeni przez właściciela, który zauważył wewnątrz lokalu światła latarki i młodych mężczyzn. Natychmiast przekazał swoje spostrzeżenia oficerowi dyżurnemu bielskiej Policji, który skierował na miejsce patrole.

Dzięki tym szybkim informacjom, policjanci zatrzymali pierwszego z włamywaczy w pościgu na ulicy Siemiradzkiego, nieopodal miejsca zdarzenia. Drugi wpadł chwilę później w ręce policyjnych wywiadowców. Podczas ich przeszukania odnaleziono sporych rozmiarów śrubokręt. Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli łom, przy pomocy którego włamywacze wyważyli drzwi.

Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Obaj w przeszłości byli już wielokrotnie notowani za podobne przestępstwa. Spowodowane przez nich straty oszacowano na blisko tysiąc złotych. O dalszym losie sprawców zadecyduje prokurator.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.