bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 listopada 2014
  • wyświetleń: 2227

Pracownik okazał się włamywaczem

Policjanci z komisariatu III, współpracując ściśle z kierownictwem jednego z bielskich przedsiębiorstw w Starym Bielsku, zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o włamanie do firmowego magazynu.

Do włamania doszło nocą z 24 na 25 listopada. Sprawca włamał się do firmowego magazynu, z którego zamierzał wynieść sprzęt komputerowy. Po wejściu do środka zastał jednak puste pomieszczenia. Jak się okazało, kilka dni wcześniej sprzęt został przeniesiony do innego pomieszczenia.

Powiadomieni o włamaniu śledczy poszukiwali sprawcy. W sprawie tej ściśle współpracowali z kierownictwem firmy. Szybko ustalili, że związek z włamaniem może mieć jeden z pracowników. W czwartek został zatrzymany. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał juz zarzuty. Za przestępstwo to może mu grozić nawet do 10 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.