bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 1907

16-latek zatrzymany za rozbój

16-letni bielszczanin korzystał z uroków wakacji i zapewne zapomniał już o błahym w jego odczuciu incydencie, którego dopuścił się w marcu tego roku w jednym z gimnazjów na terenie miasta. Pamięć, i to skutecznie, odświeżyli mu policjanci z niedawno powołanej do życia w bielskiej Komendzie, Grupy do Spraw Zwalczania Przestępczości Nieletnich, która funkcjonuje w ramach Wydziału Kryminalnego.

rozbój
fot. Policja


Policjanci weszli w posiadanie informacji, z której wynikało, że początkiem marca 16-latek dopuścił się rozboju na swoim o rok młodszym koledze. W trakcie szamotaniny zerwał z szyi pokrzywdzonego srebrny łańcuszek o wartości blisko 200 zł.

We wtorek policjanci zatrzymali sprawcę tego czynu. Nieletni nie krył zdziwienia, bo nie spodziewał się, że jeszcze kiedykolwiek poniesie odpowiedzialność za rozbój, którego dopuścił się prawie pół roku temu. Przewieziono go do policyjnej izby dziecka.

Policjanci ustalają teraz, czy ma na swoim koncie jeszcze inne, podobne zdarzenia. Zatrzymany stanie wkrótce przed Sądem dla Nieletnich.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.