bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2014
  • wyświetleń: 3628

Notorycznie okradał pracodawcę

22-latek zatrudniony w jednej z firm w Rybarzowicach notorycznie okradał swojego pracodawcę. Jego łupem padły części samochodowe, warte ponad 15 tys. zł. Policjanci ze Szczyrku zatrzymali nieuczciwego pracownika, któremu za przestępstwa te może teraz grozić nawet do 5 lat za kratami.

Od jakiegoś czasu z magazynu firmy zaczęły znikać podzespoły samochodowe, a właściciel odnotowywał straty. Zaniepokojony, przyjrzał się bliżej dokumentacji. Odkrył, że część z rzeczy, które "wyparowały" z firmowego magazynu, zostały wystawione na aukcjach internetowych, o czym powiadomił śledczych.

Policjanci ze Szczyrku szybko ustalili, że za kradzieżami tymi stoi jeden z pracowników firmy. Zatrzymali mężczyznę i przedstawili mu zarzuty. W świetle zgromadzonych dowodów, które jednoznacznie obciążały młodego mężczyznę, nie pozostało mu nic innego, jak tylko przyznać się do winy. Tym bardziej, że część zrabowanych podzespołów samochodowych policjanci odnaleźli w mieszkaniu osób z nim zaprzyjaźnionych.

O dalszym losie sprawcy rozstrzygnie wkrótce prokurator i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.