bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 listopada 2014
  • wyświetleń: 1370

Psia Edukacja w Galerii Sfera

Za nami:

W ostatnią sobotę listopada dzieci i rodzice będą mogli uczestniczyć w Psiej Edukacji w Galerii Sfera. Terapeuci z fundacji Forget-me-not doradzą, jak opiekować się czworonożnym domownikiem.

Comiesięczne sobotnie spotkania z przedstawicielami fundacji Forget-me-not i ich pupilami to już tradycja. Skierowane są one do dzieci i rodziców, którzy mają w domu psy lub myślą o kupnie zwierzaka. Podczas zajęć można dowiedzieć się, jak prawidłowo karmić i pielęgnować czworonoga oraz jak go wychowywać, by był mądrym i lojalnym przyjacielem. Terapeuci zaprezentują programy „Bezpieczny pies - bezpieczne dziecko” oraz „Pies domownik - pies przyjaciel”.

Ważnym punktem Psiej Edukacji będzie spotkanie z przedstawicielami bielskiego schroniska. Opowiedzą oni o swojej pracy, o zwierzętach, którymi się opiekują, a także udzielą wyczerpujących informacji na temat adopcji psa. Podczas gdy rodzice będą słuchali uwag terapeutów i dzielili się swoimi wątpliwościami, dzieci wezmą udział w zabawach z czworonogami.

Akcja odbędzie się 29 listopada w Galerii II w godzinach od 10:00 do 20:00.

ab / bielsko.info, źródło: Galeria Sfera

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.