bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2014
  • wyświetleń: 7099

Modelka na światową miarę

Bielsko-Biała może poszczycić się pięknymi i utalentowanymi modelkami. W niedługim czasie o naszym mieście po raz kolejny stanie się głośno za sprawą Patrycji Klimczok, która ma szansę dołączyć do grona modelek Elite Model Worldwide.

21-letnia bielszczanka swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła dopiero pół roku temu w agencji Wave Models. Już od samego początku odnosiła spore sukcesy uczestnicząc w prestiżowych sesjach fotograficznych, a także prezentując kolekcje znanych projektantów.

Patrycja Klimczok - modelka z Bielska-Białej · fot. Tatiana Hajduk, Iwona Wolak


- Muszę przyznać, że przed wyjazdem do stolicy moje zainteresowania znacznie odbiegały od świata mody, modelingu. Wyjeżdżałam tam głównie z myślą o nauce, studiach. Nieco później pod wpływem namów ze strony bliskich, znajomych postanowiłam wziąć udział w spotkaniu w agencji Wave Models i w niej już pozostałam. Obecnie godzę studia z pracą modelki - wyjaśniła Patrycja Klimczok.

Jednak najważniejszym z dotychczasowych osiągnięć bielszczanki jest propozycja współpracy z jedną z najlepszych na świecie agencji zrzeszających modeli niemal ze wszystkich kontynentów - Elite Model Worldwide. Wkrótce modelka wyjedzie na kontrakt do Paryża. Oczekuje również na wiadomość od agencji z Mediolanu.

- Piękno Patrycji jest arystokratyczne, z jej orlim nosem, głęboko osadzonymi oczami, podbródkiem godnym członka rodziny królewskiej. (…) Wysportowane ciało, długie nogi oraz uśmiech sprawiają, że jest naturalna przed kamerą oraz nieskazitelna na wybiegu - czytamy na stronie portalu models.com poświęconego modowej tematyce.

A co zdaniem samej modelki może również przyczyniać się do odniesienia sukcesu? - Należy być sobą, nie przejmować się często krzywdzącymi opiniami innych, przełamywać pewne obawy, kompleksy, własny strach, a przede wszystkim wytrwale dążyć do celów i nie marnować szans na ich osiąganie - dodała bielszczanka.

KO / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.