bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2014
  • wyświetleń: 2393

Kolacja z siatkarką BKS-u Aluprof

Jak co roku Bialski Klub Sportowy bierze udział w Szlachetnej Paczce. W ramach charytatywnej akcji klub przeprowadzi licytację kolacji z kapitanem BKS-u Aluprof - Małgorzatą Lis.

Zwycięzca licytacji z rąk bielskiej kapitan otrzyma koszulkę BKS Aluprof z autografami całego zespołu i będzie mógł spędzić miłe chwile z Gosią Lis podczas kolacji "w cztery oczy".

małgorzata lis
Małgorzata Lis · fot. BKS Aluprof Bielsko-Biała


Licytować można za pośrednictwem adresu mailowego, wysyłając wiadomość wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem i kwotą na adres konkurs@bks.bielsko.pl (w tytule należy wpisać kolacja z Małgorzatą Lis).

- Najwyższą kwotę w licytacji będziemy co jakiś czas przedstawiać na stronie bks.bielsko.pl i naszym facebooku, po to, by wszyscy mogli zobaczyć, jaka kwota jest wylicytowana i mogli ją podbić - mówi rzecznik prasowy klubu Maurycy Marek.

Ostatnim dniem licytacji jest poniedziałek 1 grudnia, godzina 12:00. Licytację wygra osoba, która do godziny 12:00 1 grudnia poda największą kwotę. Zwycięzca będzie miał dwa dni na zrobienie przelewu z wylicytowaną kwotą na podane przez nas konto. Jeśli tego nie zrobi, wówczas nagrodę przejmuje osoba, która podała drugą co do wielkości kwotę w licytacji.

Nagrodą główną dla zwycięzcy licytacji jest kolacja z kapitan BKS Aluprof Małgorzatą Lis w Klubie Browar Jedynka. Dodatkowo zwycięzca otrzyma koszulkę BKS Aluprof z autografami całej drużyny.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.