bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 listopada 2014
  • wyświetleń: 3073

Policja ostrzega: ślisko na drogach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do dwóch groźnych wypadków, w których ucierpieli piesi doszło w piątkowe popołudnie, 21 listopada na bielskich drogach. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę.

Do pierwszego z nich doszło około 15.30 w Bielsku-Białej na ul. Sobieskiego (w okolicy przystanku autobusowego przy kościele ewangelickim). 19-letni bielszczanin kierujący Oplem Astrą, nie dostosował prędkości do warunków i na łuku drogi utracił panowanie nad samochodem. Zjechał na chodnik, gdzie potrącił dwójkę nastolatków, po czym zatrzymał się na latarni.

Na skutek wypadku 15-latek doznał złamania nogi i miednicy, natomiast jego rówieśniczka złamania obojczyka. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

kolizja
Poniedziałkowe zdarzenie na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Olszówki - na szczęście w tym przypadku obyło się bez rannych. · fot. Akra II


Do kolejnego wypadku doszło około 16.50 w Bielsku-Białej na ul. Żywieckiej (przy skrzyżowaniu z ul. PCK), gdzie 27-letni bielszczanin kierujący Hondą na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 74-letnią pieszą. Kobieta doznała złamania nogi.

Świadków tych wypadków prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj