Wiadomości
- 24 listopada 2014
- wyświetleń: 3114
Miał przy sobie 500 "działek"
Prawie pół tysiąca porcji amfetaminy zabezpieczyli policjanci z referatu antynarkotykowego w Bielsku-Białej wspólnie ze śledczymi z bielskiego zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji. Zatrzymano 30-letniego dilera poszukiwanego listem gończym.
Policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że młody mężczyzna podróżujący samochodem Renault poszukiwany jest listem gończym. Wspólnie z drogówką zatrzymali kierowcę ul. Warszawskiej.
W czasie kontroli 30-latek wylegitymował się dokumentami należącymi do obywatela innego państwa i utrzymywał, że nie rozumie języka polskiego. Nerwy puściły mu dopiero, gdy policjanci zaczęli przeszukiwać jego samochód. Nagle zaczął mówić czystą polszczyzną i przyznał się do posiadania cudzych dokumentów.
W jego samochodzie policjanci odnaleźli ukryte narkotyki. Zabezpieczyli prawie pół tysiąca porcji amfetaminy. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwa przeciwko mieniu.
Teraz odpowie dodatkowo za handel narkotykami oraz posługiwanie
się sfałszowanymi dokumentami. Grozi mu do 12 lat za kratami. W niedzielę bielski sąd - na wniosek policji i prokuratury - tymczasowo aresztował zatrzymanego.
W czasie kontroli 30-latek wylegitymował się dokumentami należącymi do obywatela innego państwa i utrzymywał, że nie rozumie języka polskiego. Nerwy puściły mu dopiero, gdy policjanci zaczęli przeszukiwać jego samochód. Nagle zaczął mówić czystą polszczyzną i przyznał się do posiadania cudzych dokumentów.
W jego samochodzie policjanci odnaleźli ukryte narkotyki. Zabezpieczyli prawie pół tysiąca porcji amfetaminy. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwa przeciwko mieniu.
Teraz odpowie dodatkowo za handel narkotykami oraz posługiwanie
się sfałszowanymi dokumentami. Grozi mu do 12 lat za kratami. W niedzielę bielski sąd - na wniosek policji i prokuratury - tymczasowo aresztował zatrzymanego.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematHandlowali narkotykiem zombie. Śledczy zabezpieczyli ponad 5,5 kg śmiertelnej trucizny
12 osób oskarżonych o udział w narkogangu działającym na Śląsku
Naćpany i na zakazie zatrzymany w Bielsku-Białej. 29-latek prowadził Skodę pod wpływem amfetaminy
30-latek z narkotykami zatrzymany na S1. Prowadził auto pod wpływem substancji odurzających
Nieletni z narkotykami w centrum Bielska-Białej. Interwencja służb na pl. Fabrycznym
Policjanci znaleźli amfetaminę przy kierowcy. 36-latek zatrzymany w Bielsku-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











