Wiadomości

  • 3 sierpnia 2011
  • 5 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 3134

Quartesencja na Letniej Scenie

Za nami:

5 sierpnia o 19.00 na Letniej Scenie Sfery za sprawą zespołu Quartesencja zagoszczą znowu jazzowe klimaty. Czwórka muzyków z Bielska Białej przygotowała na tę okazję prawdziwą ucztę muzyczną złożoną ze standardów tego gatunku.

Quartesencja
Quartesencja


Quartesencję tworzy czwórka przyjaciół, absolwentów wyższych uczelni muzycznych czynnie uczestniczących w życiu muzycznym głównie śląskich scen muzycznych. W repertuarze zespołu znajdują się przede wszystkim standardy jazzowe oraz tzw. „evergreens” polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Talent zespołu doceniany jest w Polsce i na świecie. Kasię Zarębę (solistkę zespołu) podziwiać można było na koncercie finałowym "Opolskich Debiutów 2009". Natomiast cały zespół zaproszony został do zapewnienia oprawy muzycznej podczas dziewiczego rejsu jednego z najbardziej ekskluzywnych statków na świecie - sześciogwiazdkowego "Silver Spirit" Silversea Cruises.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj