bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 listopada 2014
  • wyświetleń: 2870

Debaty w telewizji nie będzie

W najbliższy wtorek w ramach programu Forum Regionu miało dojść w TVP Katowice do debaty pomiędzy kandydatami na prezydenta Bielska-Białej - Januszem Okrzesikiem i Jackiem Krywultem. Niestety debata się nie odbędzie, gdyż Jacek Krywult nie wyraził zainteresowania udziałem w programie.

Forum Regionu to program katowickiej, regionalnej stacji Telewizji Polskiej. Poruszane są w nim najważniejsze tematy województwa śląskiego. W kampanii wyborczej w ramach programu odbywają się debaty kandydatów z największych miast regionu. Przed pierwszą turą w debacie TVP Katowice udział wzięło pięciu kandydatów na prezydenta Bielska-Białej. Zabrakło tylko Jacka Krywulta.

Debata kandydatów na prezydenta 2014
Debata w sali NOT · fot. bielsko.info


Przed drugą turą telewizja także postanowiła przeprowadzić debatę z udziałem kandydatów na prezydenta Bielska-Białej. Program zaplanowany został na najbliższy wtorek (25 listopada) na godzinę 17.35. Udział w rozmowie potwierdził Janusz Okrzesik, który kampanię przed drugą turą wyborów prowadzi pod hasłem "Rozmawiajmy".

- W Bielsku-Białej brakuje dialogu i trzeba to zmienić. Dlatego chcę rozmawiać zarówno z mieszkańcami naszego miasta jak i ze swoim kontrkandydatem. Bielszczanie powinni poznać nasze programy i świadomie wybrać nowego gospodarza miasta - mówi Okrzesik.

Niestety debata telewizyjna nie dojdzie do skutku, ponieważ sztab Jacka Krywulta nie wyraził zainteresowania udziałem swojego kandydata w debacie na antenie telewizji publicznej.

W czwartek (27 listopada) punktualnie w południe odbędzie się natomiast debata w studiu Radia Bielsko. Nasza redakcja zwróciła się z prośba do rozgłośni o możliwość zarejestrowania nagrania wideo z debaty. Do tej pory nie uzyskaliśmy oficjalnej odpowiedzi.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.