bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 listopada 2014
  • wyświetleń: 2471

Okradli Amerykanina z elektroniki

Nieprzyjemnie zakończyła się dla Amerykanina mieszkającego w Bielsku-Białej impreza, na którą zaprosił nieznajomą parę. Wraz z gośćmi z jego mieszkania zniknął sprzęt elektroniczny wart prawie 30 tys. zł. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali złodziejską parę i odzyskali skradzione mienie.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. Właściciel zaprosił do siebie nieznajomych. Wspólnie pili alkohol. Kiedy mężczyzna na dobre zasnął, jego goście wynieśli z mieszkania wartościowy sprzęt elektroniczny, w tym: dwie kamery i laptopa. Policjanci poszukiwali sprawców i skradzionego mienia. W czasie przeszukania jednego z bielskich komisów, odnaleźli przywłaszczony sprzęt.

Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 30-letnia bielszczanka oraz jej 33-letni partner. Po zatrzymaniu sprawców okazało się, że oboje są nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że mieli w organizmie od 1,5 do 2 promili alkoholu. Dodatkowo okazało się, że zatrzymany mężczyzna był poszukiwany, gdyż nie stawił się w zakładzie karnym, gdzie czekała go odsiadka ponad 2 lat za wcześniejsze przestępstwa.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.