bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 listopada 2014
  • 22 listopada 2014
  • wyświetleń: 8501

Otwarcie nowego "Klubu Klimat"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj

Za nami:

W najbliższy weekend w Galerii Sfera zostanie otwarty odnowiony Klub Klimat (21 listopada), a także Nowy Klub (22 listopada).

Powierzchnia Nowego Klubu wyniesie około 350 m², a Klubu Klimat około 1000 m².

klub klimat


Klub Klimat zaprezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Odmieniony lokal zaskoczy klientów nie tylko aranżacją wnętrz, ale też nowym nagłośnieniem i oświetleniem o szerokim wachlarzu możliwości wizualnych. Całości dopełnią duża scena i dwa bary: na górze i na dole. Muzycznie w Klubie Klimat królowała będzie muzyka electro house, big room, mash up, a także lata 80-te i 90-te. Tradycyjnie nie zabraknie również występów i koncertów.

Oficjalne otwarcie Klubu Klimat odbędzie się 21 listopada podczas imprezy "Zobacz zmianę Klimatu". Dzień później klub zaserwuje swoim gościom solidną porcję hiszpańskich rytmów. Podczas imprezy House of Spain wystąpią dj'e z Półwyspu Iberyjskiego: Ferh Sound & Areg V oraz Sandecki Sax (live act saksofon).

nowy klub


Elegancki wystrój, nowoczesne oświetlenie i urozmaicone menu Nowego Klubu z pewnością zaspokoją gusta najbardziej wymagających miłośników dobrej zabawy. W Nowym Klubie będzie dominowała wyselekcjonowana muzyka klubowa: deep house, funky house, disco house, UK Garage, R’n’B, funky, mash up. Regularnie organizowane będą również występy artystów polskich i zagranicznych.

Na otwarcie Nowego Klubu 22 listopada zaplanowano imprezę My House My Rules. Zagrają na niej DJ'e Michael J. Sound i Riki Rikardo. Gościem specjalnym wieczoru będzie Georgina Tarasiuk, laureatka "Szansy na sukces".

W strefie Atmosfera Sport do dyspozycji klientów będzie 8 torów bowlingowych, 10 profesjonalnych stołów do gry w bilard, oddzielna, wyciszona sala z dwoma profesjonalnymi stołami do snookera oraz Fit Bar serwujący drinki i shaki proteinowe.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj