bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 listopada 2010
  • wyświetleń: 3042

Z piwnicy kradł opał i słodycze

38-letni bielszczanin włamał się do piwnicy w kamienicy przy ulicy 1 Maja, z której skradł 100 kg opału i słodycze. Policjanci komisariatu I zatrzymali włamywacza. Za przestępstwo to grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Policjanci ustalili, że sprawca włamał się do tej piwnicy dwukrotnie. Najpierw w piątkową noc, wyłamał skobel w drzwiach i skradł składowane tam przez właściciela słodycze i elementy reklamowe o wartości 600 złotych.

W sobotę nad ranem przedostał się tam ponownie, a jego łupem padło 100 kg węgla o wartości 70 złotych. W piwnicznym korytarzu stróże prawa odnaleźli świeże ślady rozładunku węgla i tym tropem trafili do rabusia. W jego piwnicy odnaleźli nie tylko skradziony opał, ale także słodycze.

Złodziej został przewieziony do policyjnego aresztu. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik 1,5 promila alkoholu. Za włamanie i kradzież grozi mu teraz 10 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.