bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 listopada 2014
  • wyświetleń: 2561

Rzecznik SLD popiera Koperskiego

Rzecznik klubu poselskiego SLD wsparł kampanię wyborczą Przemysława Koperskiego. Dariusz Joński nie szczędził słów pochwały dla lidera bielskiej lewicy.

- Znamy się z czasów jak byłem dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, a Przemek Koperski szefował tej samej jednostce w Katowicach. Cieszę się, że się zdecydował kandydować. Był wiceprezydentem dużego miasta, jest świetnym managerem. Gdybym był mieszkańcem Bielska-Białej, to na pewno głosowałbym na Przemka Koperskiego - mówił Dariusz Joński.

konferencja prasowa SLD
Konferencja prasowa komitetu SLD - Lewica Razem · fot. bielsko.info


Kandydat na prezydenta Bielska-Białej z list komitetu SLD - Lewica Razem w pigułce streści swój program wyborczy. Była pewna nowość - Przemysław Koperski zapewnił, że gdy zostanie prezydentem, to rozpisze referendum ws. odwołania straży miejskiej.

- Liczę na to, że w Bielsku-Białej komitet SLD - Lewica razem zdobędzie 10 mandatów w radzie miejskiej. Jestem tego coraz bardziej pewny, bo konkurencja pomaga nam swoimi wpadkami jak może - zakończył Przemysław Koperski.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.