bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 listopada 2014
  • wyświetleń: 1993

Strażacy najlepsi w zawodach

W VI Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej zmierzyło się 10 drużyn. Policyjna drużyna zajęła wysokie, trzecie miejsce. Zwyciężyli gospodarze - strażacy, którzy w finałowym pojedynku pokonali żołnierzy.

Mecze rozegrano w hali sportowej PSP w Bielsku-Białej. Zawody uroczyście otworzył prezydent Bielska-Białej. Gości i zawodników przywitał Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej. W rozpoczęciu turnieju wzięli udział przedstawiciele bielskiego magistratu oraz służb mundurowych. Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej reprezentował Jego zastępca nadkom. Jarosław Kwaśny.

turniej siatkówki
W VI Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej · fot. KMP Bielsko-


Na pierwszym miejscu uplasowali się strażacy, którzy po zaciętym pojedynku pokonali żołnierzy. Drużyna policyjnych siatkarzy zajęła miejsce na ostatnim stopniu podium. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Nadleśnictwa Bielsko, Aresztu Śledczego, Bielskiego Pogotowia Ratunkowego, Wojskowej Komendy Uzupełnień, Straży Miejskiej, Beskidzkiej Grupy GOPR oraz Urzędu Celnego.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali gratulacje i puchary z rąk przedstawiciela urzędu miasta. Puchar otrzymał także Paweł Krzempek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, który okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.