bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 listopada 2014
  • wyświetleń: 3257

Oblał żonę wrzącą zupą

Poważnymi obrażeniami zakończyła się dla 41-letniej kobiety awantura, która rozpętała się w jednym z mieszkań w bielskiej Wapienicy. W czasie kłótni pijany mąż oblał ją wrzącą zupą.

Wczorajszym popołudniem nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją żonę. W czasie kłótni groził kobiecie śmiercią. Zaatakował pokrzywdzoną i wylał na nią garnek wrzącej zupy. Kobieta doznała poparzenia 30 proc. powierzchni pleców. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe przewiozło ją do szpitala.

Policjanci zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Trafił do policyjnego aresztu. Za znęcanie się nad żoną i spowodowanie poważnych obrażeń jej ciała, grozi mu do 5 lat za kratami. O jego losie rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.