bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 listopada 2014
  • wyświetleń: 1707

Jeszcze czas na świąteczne ozdoby

Choć jesienna aura oraz wspomnienie obchodzonych kilka dni temu Wszystkich Świętych nie sprzyjają rozbudzaniu bożonarodzeniowego nastroju, to jednak w stolicy Podbeskidzia już teraz można dostrzec pierwsze oznaki zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Myśl o świątecznych dekoracjach towarzyszy zwłaszcza właścicielom lokalnych sklepów, a także centrom handlowym. Na półkach większości z nich znajdują się bożonarodzeniowe produkty, natomiast w tle pojawiają się, co prawda jeszcze dość nieśmiało, świąteczne reklamy.

święta bielsko ozdoby
Święta w mieście będą zauważalne już na początku grudnia · fot. Tomasz Zalewski


- Wydaje mi się, że jest zbyt wcześnie na wprowadzanie przedświątecznego zamieszania. Oczywiście o ile zrozumiałym jest wystawianie przez sprzedających świątecznych towarów, o tyle inne działania mogą wywoływać negatywne reakcje oraz komentarze. Na wszystko przyjdzie odpowiednia pora - zauważa zapytana przez nas 26-letnia Anna - mieszkanka Bielska-Białej.

Kiedy stolica Podbeskidzia ulegnie świątecznej przemianie? Jak wyjaśnił Tomasz Ficoń, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego, nastąpi to na początku grudnia. - Dekoracje na bielskich ulicach i placach staramy się uruchomić 6 grudnia, czyli w dniu Świętego Mikołaja. Niektóre z nich są własnością miasta, lecz większość wynajmujemy po to, by co roku Bielsko wyglądało inaczej, piękniej. W związku z tym dopiero w najbliższych dniach zostanie ogłoszony przetarg na świąteczne oświetlenie.

Warto więc cierpliwie poczekać, by przedwczesna bożonarodzeniowa atmosfera i wiążące się z nią przygotowania nie zniechęciły do radosnego oczekiwania na ten wyjątkowy czas.

KO / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.