bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 listopada 2014
  • wyświetleń: 2902

Kandydat SLD zaprosił na debatę

Zaproszenie na debatę prezydencką, którą w piątek organizuje Porozumienie Organizacji Pozarządowych, wręczył Jackowi Krywultowi jego kontrkandydat - Przemysław Koperski.

Kandydat koalicji SLD - Lewica Razem złożył w sekretariacie prezydenta Jacka Krywulta zaproszenie do debaty. Wcześniej oficjalne zaproszenie wystosowało również Porozumienie Organizacji Pozarządowych.

debata
Przemysław Koperski wierzy, że jutro prezydent pojawi się na debacie · fot. bielsko.info


- Uważam, że prezydent boi się otwartej konfrontacji swojego programu z programami innych kandydatów. Zasłania się urzędnikami, swoim rzecznikiem prasowym, chowa się za swoim biurkiem. W takim mieście jak w Bielsko-Biała zasługujemy na to, żeby prezydent wziął udział w debacie wyborczej - mówił Przemysław Koperski.

Debata odbędzie się 7 listopada 2014 roku (piątek) w sali NOT
przy ulicy 3 Maja 10, o godzinie 18.00. Dyskusja kandydatów będzie transmitowana w internecie - debatę będzie można obejrzeć m.in. na naszym portalu.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.