bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2014
  • wyświetleń: 3539

Rock Galeria jednak zostaje!

Dziś w ratuszu doszło do spotkania właścicieli Rock Galerii z prezydentem Jackiem Krywultem. Okazało się, że gospodarz stolicy Podbeskidzia zmienił zdanie i wycofał wypowiedzenie najmu kamienicy.

- Dziś byliśmy na spotkaniu z Panem Prezydentem Jackiem Krywultem i z wielką radością przekazujemy Wam tą informację: Udało się! Rock Galeria zostaje! Dziękujemy! - czytamy na facebookowym profilu klubu.

Jak się okazało głównym powodem kłopotów było głośne zachowywanie się gości przed wejściem do klubu. Właściciele apelują o ciszę i kulturalne zachowanie podczas wieczornych wizyt w lokalu.

- Uszanujmy to, że w okolicy mieszkają ludzie i pamiętajmy, że mają oni prawo do spokojnego snu. Będziemy rygorystycznie tego przestrzegać więc od najbliższego weekendu najbardziej hałaśliwi goście nie będą wpuszczani do klubu - czytamy w oświadczeniu.

Więcej o sprawie pisaliśmy w artykułach: Zamkną klub, bo było za głośno oraz Kandydaci o problemie Rock Galerii .

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.