bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 listopada 2014
  • wyświetleń: 2720

Socatots: Coś dla dzieci i rodziców

Artykuł sponsorowany:

Socatots - Maluszki w Akcji to nazwa pod którą kryje się zabawa, nauka i rozwój. Wszystkich chętnych, którzy wahają się czy zapisać swoje dzieci na takie zajęcia, zapraszamy na bezpłatne zajęcia prezentacyjne do jednej z czterech z bielskich lokalizacji.

Socatots
Socatots


Program Socatots to zajęcia ruchowe, gdzie na bazie elementów piłki nożnej dzieci rozwijają się głównie fizycznie ale także intelektualnie i społecznie. Poprzez zabawę, odpowiednie ćwiczenia edukacyjne oraz odpowiednio dopasowany sprzęt można zobaczyć jak nasze szkraby zaczynają rozróżniać prawą i lewą stronę, kształty, podstawowe kolory oraz cyferki.

Przebywanie w małych grupach powoduje naukę szacunku i partnerstwa z innymi. Nie chodzi tu jednak o to, aby wyszkolić jak najlepszego sportowca (choć to niewątpliwie może być skutkiem ubocznym uczęszczania na zajęcia). Chodzi o to, żeby się dobrze bawić i rozwijać swoje umiejętności.

Socatots
Socatots


Unikalność programu polega na tym że w zajęciach aktywny udział biorą także rodzice. Maluszek bawiący się z rówieśnikami Mamą lub Tatą zdobywa kolejne umiejętności. Rozwija pamięć, zdolności poznawcze, umiejętność słuchania, mówienia oraz koncentracji. i wytrwałości. Udział rodziców w zajęciach ośmiela i zachęca maluchy do wykonywania ćwiczeń.

Dla dzieci to doskonała zabawa w gronie rówieśników, a dzieci dzięki rodzicom mogą czuć się bezpiecznie. W ten sposób dbamy zarówno o ich rozwój fizyczny, jak i społeczny. Nie ma tu chaosu, bo grupy są na tyle małe że każdy ma odpowiednią ilość miejsca dla siebie. Dzieci podzielona są na grupy wiekowe 1-2, 2-3,3-4,4-5 lat

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z zajęć Aktywne Maluszki:Wszystkich chętnych, którzy wahają się czy zapisać swoje dzieci na takie zajęcia, zapraszamy na bezpłatne zajęcia prezentacyjne do jednej z czterech z bielskich lokalizacji.

  • Szkoła Podstawowa nr 31 - dzielnica Stare Bielsko
  • Gimnazjum nr 1 ul.Straconki 25
  • Zespół Podstawo Gimnazjalny nr 1 ul.Norwida 30
  • Fitness Center 24 ul.Rejtana 3


Wystarczy wejść na stronę www.poznaj.socatots.pl lub zadzwonić 508 583 428 i umówić się na bezpłatną sesję prezentacyjną.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.