bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2014
  • wyświetleń: 1492

Certyfikat dla Przemysława Drabka

Kandydat na prezydenta Bielska-Białej - Przemysław Drabek - odebrał z rąk organizatorów ogólnopolskiej akcji "Rodzina ma głos" certyfikat kandydata przyjaznego rodzinie.

Przemysław Drabek pełniąc funkcję radnego, a obecnie wiceprzewodniczącego rady miejskiej w Bielsku-Białej zainicjował program skierowany do rodzin wielodzietnych "Rodzina+", którego celem jest maksymalne zwiększenie dostępu do usług publicznych, kulturalnych i sportowych dla rodzin wielodzietnych zamieszkujących Bielsko-Białą. Organizatorzy akcji "Rodzina ma głos" docenili zaangażowanie kandydata na prezydenta przyznając mu jako jedynemu w Bielsku-Białej stosowny certyfikat.

Certyfikat dla Przemysława Drabka
Certyfikat dla Przemysława Drabka · fot. przemyslawdrabek.pl


- Bardzo się cieszę, że moje zaangażowanie w utworzenie programu "Rodzina+" zostało docenione przez organizatorów ogólnopolskiej akcji "Rodzina ma głos", ponieważ to pokazuje jak bardzo potrzebne jest rozwijanie inicjatyw pro-społecznych przysługujących się rodzicom oraz ich dzieciom. Otrzymany certyfikat to dla mnie ogromne wyróżnienie i jednocześnie gwarancja mojego silnego zaangażowania we wszelkie sprawy zmierzające do poprawy jakości życia rodzin w Bielsku-Białej oraz dalszego rozwijania programu "Rodzina+" - komentuje Przemysław Drabek.

Przyznany certyfikat wiąże się przestrzeganiem Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie, na który składają się między innymi podejmowanie i wspieranie inicjatyw zwiększających rolę rodziców w procesach edukacyjnych, wspieranie nauczycieli i wychowawców w promowaniu naturalnych wzorców życia rodzinnego oraz ochronie dzieci i młodzieży przed deprawacją, czy wspieranie instytucji samorządowych (organizatorów kultury, nauki i sportu) w działaniach dla rozwoju rodziny, zgodnie z utrwalonymi tradycją normami, zasadami i wartościami.

- Otrzymany certyfikat jest dla mnie bardzo pozytywnym podsumowaniem części mojej dotychczasowej, 8-letniej pracy w samorządzie i jednocześnie motywuje mnie do uruchamiania kolejnych inicjatyw skierowanych do rodzin mieszkających w Bielsku-Białej. Mam nadzieję że część z nich rozpocznie swoje działanie w najbliższej przyszłości - podsumowuje Przemysław Drabek.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.