bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2014
  • wyświetleń: 2263

Porównał Krywulta do Łukaszenki

Mocne słowa padły w poniedziałek pod główną bramką ATH, gdzie podczas konferencji prasowej komitetu SLD - Lewica Razem poseł Marek Balt porównał Jacka Krywulta do prezydenta Białorusi - Aleksandra Łukaszenki.

Poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie zostawił suchej nitki na obecnym prezydencie Bielska-Białej. - Człowiek, który rządzi miastem, czuje się postawiony ponad wszystkimi mieszkańcami. Uważa, że może każdego wykluczyć z debaty publicznej. Ludzie czują się zastraszeni, nie chcą się angażować w politykę. To są białoruskie metody! Dobrze by było, żeby tutejszy Łukaszenka zmienił swoje podejście - grzmiał poseł Marek Balt.

Kontrowersyjna wypowiedź parlamentarzysty zepchnęła na dalszy plan temat konferencji, którą zwołał kandydat na prezydenta Bielska-Białej. Przemysław Koperski przedstawił swój autorski program "Akademickie Bielsko". Szczegóły w materiale wideo:

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.