bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2014
  • wyświetleń: 2291

Ukradli, piec, wannę i baterię

Policjanci z komisariatu I zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o włamanie do budynku i kradzież wyposażenia o wartości ponad 2 tys. zł. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo to może im grozić nawet do 10 lat za kratami.

Sprawcy wyłamali drzwi wejściowe w budynku przy ul. Straconki w Bielsku-Białej. Weszli do środka i skradli metalowe elementy wyposażenia, m.in.: wannę, piec, baterie umywalkowe. Skradzione rzeczy szybko spieniężyli w skupie złomu. Policjanci poszukiwali rabusiów.

Prowadzone w tej sprawie czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć dwaj bielszczanie w wieku 39 i 41 lat. Sprawcy zostali zatrzymani. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki ponad 2 promili alkoholu. Obaj usłyszeli już zarzuty. Przyznali się do tego przestępstwa. O ich losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.