bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2014
  • 1 listopada 2014
  • wyświetleń: 23133

Odmienione Rancho pod Strusiem

W czwartek na antenie TVN-u odbyła się emisja odcinka "Kuchennych Rewolucji", w którym Magda Gessler odmieniła Rancho pod Strusiem. Kolejna rewolucja znanej restauratorki w naszym mieście okazała się strzałem w dziesiątkę!

Podczas rewizyty w restauracji Rancho pod Strusiem Magda Gessler nie szczędziła słów pochwały wobec szefów kuchni i właścicieli lokalu. - Jestem wzruszona, bo moje przepisy zostały powtórzone, jest naprawdę przepysznie - mówiła znana restauratorka.

Magda Gessler
- To najlepszy rosół jaki jadłam w Polsce - mówiła Magda Gessler podczas rewizyty w Ranchu pod Strusiem · fot. TVN


Początek nie był jednak taki kolorowy... Przygotowane potrawy pochodziły głównie z zamrażarki, a najczęściej używanym przez kuchnię urządzeniem była mikrofalówka. - Zapasy jak na wojnę, do tego obciachowa karta - stwierdziła Magda Gessler.

Znana restauratorka w Ranchu pod Strusiem postawiła na prostą i domową kuchnię pełną polskiego ptactwa - pisaliśmy o tym w artykule "Królestwo drobiu po rewolucji".

Rancho pod Strusiem jest już trzecią bielską restauracją, w której swoją "Kuchenną Rewolucję" przeprowadza znana restauratorka Magda Gessler. Wcześniej gwiazda telewizji TVN odmieniła restaurację Kuźnia Smaków - obecnie Trattoria da Tadeusz oraz Ristorante Italia - nowa nazwa Casa di Fulvio Maria Viola. Wszystkim lokalom udział w programie wyszedł na dobre.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.