Wiadomości

  • 26 października 2014
  • wyświetleń: 4767

Poznaj kandydatów w swoim okręgu

Każdego dnia w serwisie wyborczym portalu bielsko.info przybywa sylwetek kandydatów na radnych miejskich. Czy już wiesz na kogo oddać swój głos? Jeśli nie to koniecznie wejdź na stronę www.wybory.bielsko.info!

Serwis wybory.bielsko.info jako jedyny w naszym mieście przedstawia pełne listy kandydatów do rady miejskiej oraz sejmiku województwa śląskiego z wszystkich komitetów wyborczych. Każdy kandydat ma założone indywidualne konto, dzięki czemu sam może wprowadzić informacje o swojej osobie, program wyborczy, czy odpowiadać na konkretne pytania zadawane przez czytelników naszego portalu.

kandydaci


Na trzy tygodnie przed wyborami znaczna część kandydatów uzupełniła swój indywidualny profil. Wielu zaangażowało się również w odpowiadanie na pytania internautów - www.wybory.bielsko.info/pytania. Ciągle zachęcamy do wysyłania nowych pytań.

---

Informacja dla komitetów i kandydatów:

Każdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach w Bielsku-Białej, może bezpłatnie pod adresem http://www.wybory.bielsko.info przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty.

Dane do zarządzania komitetem i kandydatami zostały wysłane do wszystkich komitetów z Bielska-Białej. W przypadku braku tych danych prosimy o kontakt z redakcją portalu bielsko.info.

Prosimy również o kontakt komitety, które w naszym mieście wystawią swoich kandydatów tylko do sejmiku wojewódzkiego. Kontakt pod numerem 884-884-080 lub mailowy - redakcja@bielsko.info.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.