bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2014
  • 26 października 2014
  • wyświetleń: 3094

Pchli Targ na os. Wojska Polskiego

Za nami:

Po raz ostatni w tym roku na osiedlu Wojska Polskiego będzie miał miejsce "Pchli Targ", czyli osiedlowa wyprzedaż garażowa. Tradycyjnie handlowanie odbędzie się odbędzie się na skwerze i parkingu obok Pawilonu Handlowego "Wiarus".

wyprzedaż garażowa
Pchli Targ na os. Wojska Polskiego


- W tym roku, spotykaliśmy się na wyprzedaży garażowej pięciokrotnie - i zawsze to była ostatnia niedziela miesiąca. Dodać należy że z miesiąca na miesiąc przybywało zarówno sprzedających jak i kupujących. Mam wrażenie, że ten sposób spędzania czasu zaczyna się wszystkim podobać - mówi pomysłodawczyni wyprzedaży na os. Wojska Polskiego - Elżbieta Rosińska.

Ostatnia w tym roku wyprzedaż na osiedlu Wojska Polskiego odbędzie się w niedzielę 26 października w godz. 10:00 - 13:00. Informacje i zapisy dla osób zainteresowanych wystawieniem swoich rzeczy pod nr telefonu 606-714-592 bądź adresem e-mail: ela.rosinska@wp.pl oraz na stronie www.wyprzedazegarazowe.bielsko.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.