bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2014
  • wyświetleń: 5101

Co z MZK? - kandydaci odpowiadają

Przed wyborami samorządowymi na portalu bielsko.info internauci mają możliwość zadawania pytań kandydatom na prezydenta oraz radnych. Pojawiły się już pierwsze pytania i odpowiedzi. Publikujemy zagadnienie związane z przyszłością bielskiego MZK.

mzk bielsko
fot. UM Bielsko-Biała


Cieszymy się, że serwis www.wybory.bielsko.info cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wyborców, jak i kandydatów na radnych. Dzięki specjalnemu formularzowi internauci mogą zadawać pytania do przyszłych radnych i prezydenta - www.wybory.bielsko.info/pytania.php. Otrzymaliśmy już kilkanaście pytań i kilkadziesiąt odpowiedzi. Poniżej publikujemy pierwsze pytanie i odpowiedzi kandydatów.

Zadawane przez internautów pytania kandydaci otrzymują poprzez panel, do którego mają indywidualny dostęp (dane zostały wysłane wszystkim komitetom). Kandydaci mogą odpowiadać na każde z pytań do końca kampanii wyborczej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.