Wiadomości
- 17 października 2014
- wyświetleń: 1957
Wandal pomalował osobową Hondę
Policjanci z komisariatu IV zatrzymali 18-letniego chuligana, który w czwartek w nocy uszkodził Hondę Civic zaparkowaną na bielskiej ul. Bystrej.
Mężczyzna, zaopatrzony w farbę, wybrał sobie za cel samochód. Pomalował karoserię Hondy, powodując szkody w wysokości 1500 zł. Policjanci poszukiwali wandala. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 18-letni bielszczanin. Nad ranem zatrzymali sprawcę, który usłyszał już zarzuty. Za uszkodzenie cudzego mienia grozi mu do teraz 5 lat więzienia.
ZOBACZ TAKŻE
Nowy skwer prawie gotowy… i już zniszczony. Czy potrafimy dbać o wspólną przestrzeń?
Akty wandalizmu, śmiecenie i burdy na ul. Jaworzańskiej
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
24 czerwcaŚwięto Policji 2026 w Bielsku-Białej: Uroczystości i piknik rodzinny „Z mundurem na Ty”
[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
Wykorzystywał dziecko przez lata. Gehenna dziewczynki dobiegła końca, jest prawomocny wyrok
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









