Wiadomości
- 7 października 2014
- wyświetleń: 2855
Piją i wsiadają za "kółko"...
Aż 12 nietrzeźwych kierowców zatrzymali policjanci w czasie poniedziałkowej akcji "Trzeźwość" prowadzonej na bielskich drogach. Zatrzymani stracili już swoje prawo jazdy.
Akcje badania trzeźwości prowadzone są regularnie. Zdarza się jednak, że w poniedziałki liczba nietrzeźwych za kierownicą wzrasta, na co jednoznacznie wskazują wyniki wczorajszej akcji. Od rana na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego pracowały policyjne patrole. Policjanci z drogówki kontrolowali kierowców w różnych miejscach miasta i powiatu bielskiego.
Podczas działań skontrolowali blisko 1500 kierujących. Aż 12 spośród nich zdecydowało się na jazdę „na podwójnym gazie”. Niechlubny rekordzista kierujący audi, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mundurowi z drogówki zatrzymali go w Mazańcowicach. Z kolei w Ligocie na ul. Miliardowickiej, policjanci zatrzymali 47-latka kierującego volkswagenem, który nie dość, że był nietrzeźwy - miał 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, to dodatkowo prowadził pojazd pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.
Za jazdę w stanie nietrzeźwości zatrzymanym grozi do 2 lat więzienia. W najbliższym czasie należy się spodziewać ponownych, wzmożonych kontroli trzeźwości kierowców.
Podczas działań skontrolowali blisko 1500 kierujących. Aż 12 spośród nich zdecydowało się na jazdę „na podwójnym gazie”. Niechlubny rekordzista kierujący audi, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mundurowi z drogówki zatrzymali go w Mazańcowicach. Z kolei w Ligocie na ul. Miliardowickiej, policjanci zatrzymali 47-latka kierującego volkswagenem, który nie dość, że był nietrzeźwy - miał 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, to dodatkowo prowadził pojazd pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.
Za jazdę w stanie nietrzeźwości zatrzymanym grozi do 2 lat więzienia. W najbliższym czasie należy się spodziewać ponownych, wzmożonych kontroli trzeźwości kierowców.
ZOBACZ TAKŻE
Ponad 3 promile, zakaz prowadzenia i jazda w najlepsze. Pijani kierowcy zatrzymani w powiecie
Pijany Turek bez prawa jazdy zatrzymany w Jaworzu. Auto nie miało ważnego OC
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Weekend bez rozsądku na drogach. Promile, narkotyki i zakazy, które nie zatrzymały kierowców
Pijany kierowca zakończył szaleńczą jazdę na barierkach. Wcześniej uderzył w zaparkowane auta
Pijani obcokrajowcy i ciężarówki - potencjalni zabójcy drogowi na bielskich ulicach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







