bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2014
  • wyświetleń: 1493

Szybka i skuteczna akcja policji

Policjanci z komisariatu I zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który okradł klientkę bielskiego sklepu przy ul. Grabowej. Mundurowi odzyskali skradziony przez niego portfel z dokumentami i gotówką i zwrócili go właścicielce.

Kobieta płaciła za zakupy w kasie. Pakowała sprawunki do torby, a portfel odłożyła na ladę. Nawet nie spostrzegła, kiedy została okradziona. Mężczyzna stojący za nią w kolejce ukradł portfel z dokumentami: dowodem osobistym, prawem jazdy, kartą NFZ oraz gotówką i jakby nic się nie stało wyszedł ze sklepu.

Po chwili pokrzywdzona zorientowała się, że padła ofiarą złodzieja o czym natychmiast powiadomiła policjantów. Mundurowi już chwilę później zatrzymali rabusia, a w czasie jego przeszukania odnaleźli skradzione mienie.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Trafił do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzuty.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.