bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 października 2014
  • wyświetleń: 12375

Nowe życie bielskiego Apollo!

Artykuł sponsorowany:

Kino Apollo znów ożyje! Już 3 października (piątek) o 9.00 otwarcie nowego sklepu znanej sieci "Milion Ciuchów" z tanią odzieżą! Zapraszamy!

Apollo
Nowe życie Apollo - zapraszamy do sklepu "Milion Ciuchów"!


Apollo przy ulicy 1-go Maja 5 to miejsce kultowe i dla wielu osób pełne miłych wspomnień. Dla klientów sklepu "Milion Ciuchów" odrodzą się one na nowo, albowiem firma zadbała, aby nawiązując do poprzedniego charakteru pomieszczeń - mimo zmiany działalności, pozostało ono utrzymane w klimacie starego kina.

Efekt pozytywnie zaskakuje. Stylowy wystrój w połączeniu z modną odzieżą oraz atrakcyjnym położeniem w centrum miasta z pewnością sprawią, że sklep ten stanie się wyróżniającym punktem na mapie ciucholandów.

"Milion Ciuchów" to sklep, który warto często odwiedzać. Tutaj towar wymieniany jest co dwa tygodnie, a oferta obejmuje także odzież wielu znanych marek, zarówno dla kobiet, mężczyzn, młodzieży, jak i dla najmłodszych. W ofercie można znaleźć nie tylko ubrania, ale także buty, torebki, paski, a nawet artykuły gospodarstwa domowego i wiele innych przedmiotów.

Sklep posiada dział "boutique", gdzie najbardziej wymagający klienci znajdą modną odzież najwyższej jakości. Jest także dział, gdzie wszystkie rzeczy kosztują "złotówkę" za sztukę.

"Milion Ciuchów" to innowacyjna forma sprzedaży oraz atrakcyjny system przecen (nawet do -75%). To gwarancja miłej i służącej pomocą obsługi. To wszystko sprawia, że każdy odwiedzający ubierze się modnie i ciekawie za niewielkie pieniądze w przyjaznej atmosferze.

Więcej informacje o bieżącej ofercie sklepu znajdziecie na stronie internetowej www.milionciuchow.pl oraz na ulotkach rozdawanych w sklepie.

Zapraszamy na otwarcie sklepu już 3 października o godzinie 9.00!

---

Milion Ciuchów
ul. 1-go Maja 5 (kino Apollo)
Bielsko-Biała