bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 października 2014
  • wyświetleń: 3275

Nowy kandydat na prezydenta?

Rzecznik prasowy KWW Niezalezni.BB potwierdziła medialne doniesienia. Najprawdopodobniej kandydatem Niezależnych.BB na prezydenta zostanie były senator i radny miejski - dr Janusz Okrzesik.

Janusz Okrzesik - lider komitetu Niezależni.BB - jeszcze miesiąc temu deklarował, że będzie ubiegał się o mandat radnego sejmiku województwa śląskiego. Dziś już wiemy, że były senator i radny jest "naturalnym" kandydatem niezależnej inicjatywy na prezydenta Bielska-Białej.

okrzesik
Janusz Okrzesik był swego czasu prezesem Towarzystwa Sportowego Podbeskidzie · fot. bielsko.info


- Naszym naturalnym kandydatem na prezydenta jest pan doktor Janusz Okrzesik, aczkolwiek póki istnieje szansa porozumienia w tej sprawie, nie podajemy oficjalnie takiej informacji - mówi Małgorzata Zarębska, rzecznik prasowy KWW Niezależni.BB. Komitet ma oficjalnie podać nazwisko kandydata na prezydenta w przyszłym tygodniu.

W piątek opublikujemy obszerny materiał z dzisiejszej konferencji prasowej KWW Niezależni.BB, podczas której przedstawiono liderów list w poszczególnych okręgach wyborczych.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.