Wiadomości

  • 26 lipca 2011
  • 29 lipca 2011
  • wyświetleń: 2640

Kubańskie rytmy na scenie Sfery

Za nami:

29 lipca o 19:00 Letnia Scena Sfery zabrzmi gorącymi kubańskimi rytmami w wykonaniu zespołu Rei Ceballo & Calle Sol. Słonecznym latynoskim brzmieniem postaramy się zaczarować deszczowe polskie lato.

REI CEBALLO & CALLE SOL to najlepsza w Polsce i jedna z najlepszych w Europie, kubańsko-polska orkiestra salsowa. Liderem grupy jest uznany na całym świecie pianista, wiolonczelista, kompozytor i aranżer - REINALDO ANTONIO CEBALLO HECHAVARRIA z Kuby. Rei Ceballo był liderem solowego projektu i płyty Olgi Jackowskiej „Kora Ola, Ola!”, a obecnie uczestniczy w sukcesie zespołu „Blue Cafe”, współtworząc hit „Buena”. Usłyszeć go można także w produkcjach takich artystów jak Kayah, Maciek Maleńczuk, KASA, Mietek Szcześniak, Marcin
Pospieszalski, Wienio i Pele, Plastic, De Mono, Robert Chojnacki, Yugoton czy Maanam.

Letnia Scena SFERY to cykl wakacyjnych koncertów pod gołym niebem organizowanych na placu Bolka i Lolka przy Galerii SFERA w Bielsku-Białej. W każdy letni piątek od 19:00 bielszczanie mogą na żywo posłuchać muzyki polskiej i zagranicznej w wykonaniu prawdziwych gwiazd. Tegoroczne koncerty zapewnią różnorodność brzmień - od hip hopu, popu, przez rock, jazz i bluesa, aż po latynoską salsę. Wśród wykonawców znajdą się takie popularne nazwiska i zespoły jak:, LORD, BUTTON HACKERS, BOBA JAZZ BAND, REI CEBALLO & CALLE SOL, QUARTESENCJA, DZIEŃ DOBRY, NOCNA ZMIANA BLUESA, JOSE TORRES, MEZO.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj