Wiadomości

  • 28 września 2014
  • wyświetleń: 3662

Górczyński opuścił partię Palikota

Artur Górczyński nie jest już posłem Twojego Ruchu. Mieszkający w Goczałkowicach-Zdroju polityk wraz z grupą jedenastu posłów opuścił partię Janusza Palikota.

- Wraz z byłymi posłami i posłankami Twojego Ruchu podjąłem decyzjęa aby powrócić do korzeni, które spowodowały, że wspólnie zaczęliśmy naszą przygodę z polityką - mówi Artur Górczyński.

Poseł z Goczałkowic-Zdroju tłumaczy, że kolejne zmiany kierunków w partii uświadomiły wielu członkom Twojego Ruchu, że to już nie ta sama partia, z której dostali się do sejmu. Artur Górczyński dementuje również informacje, że razem z kolegami ma zamiar przenieść się do SLD. - Wybieramy samodzielną drogę, tworzymy nową inicjatywę polityczną - zaznacza niezrzeszony poseł.

palikot górczyński
Artur Górczyński opuścił klub parlamentarny Twój Ruch · fot. bielsko.info


Według przewodniczącej Ruchu Kobiet na Podbeskidziu i członkini zarządu okręgu Twojego Ruchu, decyzja Artura Górczyńskiego nie ma wpływu na przygotowania Twojego Ruchu do wyborów samorządowych w Bielsku-Białej. - Klub bielski istnieje i bardzo ciężko pracuje przed wyborami samorządowymi bez pana Górczynskiego, gdyż pan Artur nie dołożył cegiełki do pracy w samorządzie - informuje Anita Ziegler-Chamielec.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.