bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2014
  • wyświetleń: 3393

Rozbój na ulicy Michałowicza

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji wspólnie z mundurowymi z komisariatu II zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o rozbój. Napastnicy na ulicy zaatakowali 28-latka, pobili go i usiłowali okraść.

W czwartek popołudniu na ul. Michałowicza w Bielsku-Białej, dwóch sprawców zaatakowało 28-letniego bielszczanina. Pobili go i usiłowali okraść. Pokrzywdzony zdołał uciec. O zdarzeniu natychmiast powiadomił stróżów prawa.

Już chwilę później obaj napastnicy byli w rękach policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że 20-latek i jego o 2 lata starszy wspólnik mieli w organizmie po 2 promile alkoholu. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Po nocy spędzonej w celi usłyszeli zarzuty.

Prokurator zastosował wobec nich dozory policyjne, zobowiązując ich do stawiennictwa w komisariacie pięć razy w ciągu tygodnia. Za rozbój grozi im do 12 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.