bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2011
  • wyświetleń: 3219

Z nożem na strażników

Nawet na dziesięć lat może trafić do więzienia 53-letni bielszczanin, który w czasie legitymowania, zaatakował nożem strażników miejskich. Sprawca został błyskawicznie obezwładniony i przekazany w ręce policjantów.

Do zdarzenia doszło we wtorek w jednej z kamienic na bielskim Placu Wojska Polskiego. Funkcjonariusze Straży Miejskiej podjęli interwencję wobec nietrzeźwych mężczyzn, którzy spożywali alkohol na klatce schodowej. W czasie, gdy strażnicy legitymowali awanturników, jeden z nich zaatakował ich trzymanym w ręce nożem. Napastnik został szybko obezwładniony i przekazany w ręce policjantów.

Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi przeszło 2 promile alkoholu. Kiedy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy, za co może spędzić w więzieniu najbliższe 10 lat. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.