bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 września 2014
  • wyświetleń: 4670

Jacek Krywult po czwartą kadencję

Koniec ze spekulacjami, informacja jest już potwierdzona. W nadchodzących wyborach samorządowych Jacek Krywult będzie ubiegał się o reelekcję. Obecny prezydent Bielska-Białej będzie popierany przez Platformę Obywatelską.

W czwartek na dziedzińcu bielskiego zamku doszło do podpisania porozumienia między bielską PO a Jackiem Krywultem. Z ramienia zarządu powiatowego Platformy Obywatelskiej dokument parafował przewodniczący Jacek Klimaszewski.

- Współpraca między PO a prezydentem trwa od 12 lat. Tak się składa, że te lata były dla naszego miasta bardzo dobre. Wystarczy zajrzeć do obiektywnych rankingów, w których jesteśmy w czołówce od wielu lat. Dobrze by było, żeby było tak dalej - mówił Jarosław Klimaszewski.Prezydent Jacek Krywult podkreślił, że dzięki dobrej współpracy z radnymi Platformy Obywatelskiej w mieście udało się zrobić wiele dobrego.

- Nasze miasto jest spostrzegane jako miasto, w którym jest spokój - nie ma awantur politycznych. Ten spokój jest bardzo ważny i chcielibyśmy go zachować na dalsze lata - tłumaczył Jacek Krywult.

krywult, klimaszewski
Jarosław Klimaszewski i Jacek Krywult · fot. bielsko.info


Obecny prezydent Bielska-Białej odniósł się również do jednego z zarzutów wysuwanego przez oponentów politycznych, według których cztery lata temu prezydent obiecał, że trzecia kadencja będzie jego ostatnią.

- Według niektórych największym zarzutem wobec mnie jest to, że nie spełniam obietnic wyborczych. Gdzieś powiedziałem, że być może nie będę startował więcej - to nie jest obietnica. Ja myślałem, że obietnica wyborcza to jest coś, co obiecujemy mieszkańcom - zakończył Jacek Krywult.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.