bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 września 2014
  • wyświetleń: 1771

BEST CJO: ucz się języków obcych!

Artykuł sponsorowany:

BEST CJO - 18 lat doświadczenia gwarancją jakości! Wydrukuj poniższy kupon rabatowy i odbierz rabat na kurs - 100 złotych, a my dodamy ci jeszcze podręcznik gratis lub raty bez odsetek.

BEST


BEST


BEST


BEST


BEST


Bogata oferta językowa - kursy dla każdego!

W oddziałach BEST CJO w dalszym ciągu trwają zapisy na kursy językowe, start których będzie miał miejsce już w październiku. Po raz kolejny pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów i specjalnie dla nich stworzyliśmy jeszcze atrakcyjniejszą ofertę, a także specjalną promocję, o których można przeczytać w dalszej części artykułu.

W nowym roku szkolnym 2014/2015 dostępne są kursy na różnych poziomach kształcenia - od początkujących aż do zaawansowanych. Każdy z nich pozwoli na otrzymanie dwujęzycznego certyfikatu ukończenia kursu. Najbardziej popularnym jest kurs języka angielskiego, ale w ofercie znajdują się również inne ciekawe propozycje: język niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chorwacki, rosyjski oraz japoński. Na szczególną uwagę zasługuje również język norweski, którego kursy prowadzone są na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Ponadto na życzenie klientów organizowane są zajęcia grupowe i indywidualne z pozostałych języków oferowanych przez BEST CJO. Z pomocą tej szkoły językowej możecie Państwo również przygotować się do egzaminów międzynarodowych.

Naukę w BEST CJO mogą rozpocząć już dzieci (od 8 roku życia), a także młodzież. Dla maturzystów utworzone zostały specjalne kursy przygotowawcze do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Dla dorosłych przygotowano kursy standardowe (2x w tygodniu: poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki oraz 1x w tygodniu - w piątki). W ofercie znajdują się również kursy konwersacyjne, gdzie główny nacisk położony jest na praktyczne użycie języka. Dostępne są także grupy egzaminacyjne z angielskiego (FCE, CAE) oraz kursy języka biznesu przygotowujące do egzaminu TOEIC i WiDaF.

BEST CJO posiada także 18 letnie doświadczenie w organizacji kursów dla firm i menadżerów, skrojonych specjalnie na potrzeby klientów biznesowych, bardzo często połączonych z przygotowaniem do egzaminów międzynarodowych TOEIC, WiDaF lub TFI.

Najlepsza szkoła językowa na Śląsku i jedna z najlepszych w Polsce wg Warsaw Business Journal!

Program nauczania BEST CJO obejmuje aż 28 języków świata co dowodzi, że pod względem oferty językowej jest największą szkołą językową na Śląsku i jedną z większych w Polsce.

Różnorodność oferty została po raz kolejny wyróżniona przez prestiżowy tygodnik Warsaw Business Journal, który w swoim corocznym, renomowanym przewodniku po polskim biznesie - Book Of Lists umieścił BEST CJO w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół językowych w Polsce. Wciąż jest to jedyna szkoła języków obcych ze Śląska, która znalazła się w pierwszej dziesiątce.

Tylko w BEST CJO - semestralne kursy języka norweskiego

W nadchodzącym roku szkolnym pragniemy po raz kolejny zaoferować Państwu niezwykle atrakcyjne kursy języka norweskiego na trzech poziomach zaawansowania (A1, A2 i B1). Jest to doskonała okazja do nauki tego niezwykle cenionego obecnie na rynku pracy języka obcego.

W tym roku idziemy krok dalej i oferujemy Państwu kursy semestralne, w trakcie których realizowany jest jeden poziom, co umożliwia w trakcie jednego roku realizację aż dwóch poziomów zaawansowania ! Ponadto, w związku ze specjalną promocją oddziału w Bielsku Białej, cena kursu wynosi w bieżącym semestrze jedyne 1700 zł, a po jego ukończeniu zyskują Państwu dwujęzyczny certyfikat !

Nowa siedziba - rabat specjalny dla czytelników bielsko.info - 100 zł

W marcu 2014r. BEST CJO zmienił lokal - z Cechowej 6 przeniosło się na Cechową 13 (II piętro). Nowa placówka przeszła również gruntowny remont.

BEST CJO z tej okazji przygotowało dla czytelników portalu Bielsko.info specjalny rabat. Rabat ten jest dostępny jedynie w placówce w Bielsku-Białej!

Warunki skorzystania z rabatu dla czytelników bielsko.info:

1) wystarczy do 30 września 2014 zapisać się na kurs całoroczny i wpłacić przynajmniej 100zł zaliczki oraz okazać konsultantowi BEST CJO wydrukowany kupon rabatowy widoczny poniżej.
2) w przypadku zapisu on-line [link: www.bestcentrum.pl/zapisy], w polu "Kod promocyjny" prosimy o wpisanie hasła: "BIELSKO.INFO"

Dodatkowo proponujemy tradycyjne rabaty BEST CJO: rodzinny (po 50zł/osobę), za drugi język (po 50zł/ 1 język), za polecenie (każdy Słuchacz, który przyprowadzi do BEST CJO nowego Klienta i oboje dokonają zapisu na kurs, otrzymają rabat 30zł/osobę).

Kupon rabatowy dla czytelników bielsko.info

Zapisz się na kurs do 30.09.2014 i wpłać zaliczkę 100zł, a otrzymasz rabat 100zł na dowolny kurs językowy W BEST CJO.

W celu zapisania się na kurs, należy zgłosić się z tym kuponem do sekretariatu szkoły BEST CJO w Bielsku Białej, ul. Cechowa 6, II p. w terminie do 30 września 2014r i dokonać wpisu na dowolny kurs języka obcego z aktualnej oferty szkoły. Godziny otwarcia sekretariatu oraz dostępne kursy językowe znaleźć można na stronie internetowej www.bestcentrum.pl. Promocje i rabaty nie łączą się. Kuponu nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.

To jednak nie wszystko! Klienci, którzy skorzystają z wyżej wymienionej promocji, otrzymają także dodatkowe korzyści w postaci - rat bez odsetek na płatności ratalne oraz 10% zniżki na podręcznik. Ponadto, w takim przypadku, rabat będzie odliczony już od pierwszej raty!

Osoby, które nie są zainteresowane płatnościami ratalnymi w dłuższym okresie czasu, na pewno zainteresuje drugi wariant promocji, w którym to otrzymają Państwo PODRĘCZNIK w miejsce rat bez odsetek.

W cenie całorocznego kursu mnóstwo korzyści

Pamiętaj porównując oferty - u nas w cenie kursu otrzymasz:
  • podręcznik gratis lub raty bez odsetek (do wyboru)*
  • dostęp do paltformy e-learningowej,
  • konwersacje i warsztaty językowe
  • imprezy kulturowe,
  • dostęp do biblioteki i filmoteki
  • konsultacje z lektorem,
  • egzaminy próbne i końcowe,
  • dwujęzyczny certyfikat zakończenia kursu.


Adres szkoły językowej BEST to:
"BEST" Centrum Języków Obcych
Bielsko-Biała, ul. Cechowa 13 (II piętro)

Tel. (33) 821 99 55 lub 500 161 868
Infolinia: 801 011 036
e-mail: bielsko@bestcentrum.pl
www.bestcentrum.pl
facebook: www.facebook.pl/BestCentrumPl

Pozostałe placówki:

BEST Tychy
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST Bieruń
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST Czechowice-Dziedzice
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST Pszczyna
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl