bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 września 2014
  • 17 września 2014
  • wyświetleń: 14013

Wpadł do potoku - poszukiwania

Nadal trwają poszukiwania mężczyzny, który w niedzielę wieczorem został porwany przez nurt potoku Krzywa. Do tej pory akcja poszukiwawcza nie przyniosła skutku.

- W poszukiwaniach zaginionego mężczyzny biorą udział zastępy straży pożarnej oraz ratownicy drużyny Beskidzkiej WOPR. Do akcji wykorzystany zostanie również pies tropiący przeznaczony do wyszukiwania osób znajdujących się pod wodą - informuje kom. Jacek Śliwka, zastępca rzecznika prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem, kiedy dwóch mężczyzn wpadło do potoku Krzywa na wysokości zakładu Bulten (ul. Towarowa). Jeden wyszedł z wody o własnych siłach, drugiego porwał nurt wezbranego po ulewie potoku. Obaj wcześniej spożywali alkohol.

Poszukiwania zaginionego mężczyzny - 15.09.2014 · fot. bielsko.info, Beskidzie WOPR


- W niedzielnej akcji uczestniczyło 19 zastępów - zarówno zawodowych, jak i Ochotniczych Straży Pożarnych - mówi oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, kpt. Patrycja Pokrzywa.

Koordynację poszukiwań przejęła policja. Do dyspozycji policji został oddelegowany jeden zastęp straży pożarnej. - Jest duże prawdopodobieństwo, że przy tak szybkim nurcie, który tam był w niedzielę, mężczyzna został porwany nawet do innej miejscowości - dodaje kpt. Partrycja Pokrzywa.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.