Wiadomości

  • 14 września 2014
  • wyświetleń: 2690

Kongres odkrywa wyborcze karty

Podczas konferencji prasowej z udziałem prezesa Kongresu Nowej Prawicy poznaliśmy pierwsze nazwiska kandydatów do rady miejskiej w Bielsku-Białej z ramienia partii Janusza Korwin-Mikkego.

Działacze Kongresu bardzo poważnie podchodzą do nadchodzących wyborów samorządowych. Na piątkowej konferencji prasowej padły zapewnienia, że partia wystawi po dziesięciu kandydatów do rady miejskiej we wszystkich pięciu okręgach wyborczych.

Wiemy również, że Kongres Nowej Prawicy wystawi również kandydata na prezydenta Bielska-Białej. - Na razie nie możemy zdradzić nazwiska, kandydat się waha. Mamy jeszcze na to trochę czasu - mówi rzecznik prasowy bielskiego oddziału KNP - Joanna Banaś.

kongres nowej prawicy
Konferencja Kongresu Nowej Prawicy - 12.09.2014 · fot. bielsko.info


Poznaliśmy natomiast cztery nazwiska kandydatów na radnych, którzy wystartują z pierwszych miejsc na listach w poszczególnych okręgach wyborczych. W okręgu wyborczym nr 1 z numerem pierwszym wystartuje Marcin Cokot, w okręgu nr 2 Piotr Szarek, w okręgu nr 3 Artur Popko, a w okręgu nr 4 Rafał Bargiel. - W okręgu nr 5 nie ustalono jeszcze kandydata, który wystartuje z list KNP - tłumaczy Joanna Banaś.

Obecny na konferencji kandydat na radnego - Rafał Bargiel - skrytykował działania miasta w związku z uciążliwościami zapachowymi generowanymi przez Zakład Gospodarki Odpadami.Przypominamy, że wybory samorządowe odbędą się za niewiele ponad dwa miesiące (16 listopada).

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.