bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2014
  • wyświetleń: 6209

Najlepszy produkt z Bielska-Białej

W minioną sobotę w Gliwicach rozstrzygnięta została piąta edycja konkursu "Marka - Śląskie". Dwie nagrody powędrowały do spółki Wawrzaszek, czołowego producenta samochodów pożarniczych w Polsce i Europie.

Konkurs ma na celu wyłonienie i wypromowanie produktów, firm i przedsięwzięć, które ze względu na swoją jakość, unikatowe walory i związki z województwem śląskim reprezentują nieprzeciętny, godny do naśladowania poziom.

Kapituła konkursu honoruje również odpowiedzialne społecznie, aktywne i przedsiębiorcze osobowości, które wnoszą wkład i są szczególnie zaangażowane w promocję naszego regionu.

Nagroda przyznawana jest w dwunastu kategoriach. W tym roku w trzech z nich zwyciężyli reprezentanci naszego miasta. W kategorii "Gospodarka" główną nagrodę otrzymała spółka Wawrzaszek, w kategorii "Produkt" zwyciężył lotniskowy samochód ratowniczo-gaśniczy firmy Wawrzaszek, a w kategorii "Organizacje pozarządowe" bezkonkurencyjne okazało się Hospicjum świętego Kamila.

straż pożarna
Nowoczesny pojazd ratowniczo-gaśniczy "Feliks" · fot. wiss.com.pl


Dodatkowo wyróżnieniem w kategorii "Osobowość roku" uhonorowano bielskiego szybownika, wielokrotnego mistrza świata - Sebastiana Kawę.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.