bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2014
  • wyświetleń: 1866

Zarejestrowano pięć komitetów

Zakończył się już pierwszy przygotowań do wyborów samorządowych - rejestracja komitetów wyborczych. Tych w Bielsku-Białej zarejestrowało się więcej niż cztery lata temu.

W 2010 roku u komisarza wyborczego w Bielsku-Białej zarejestrowały się trzy komitety wyborcze: KWW Jacka Krywulta, KWW Grażyny Staniszewskiej oraz KW Związku Słowiańskiego.

Tym razem u bielskiego Komisarza Wyborczego zarejestrowało się pięć komitetów wyborczych: KW Stowarzyszenie Rozwoju Bielska-Białej i Powiatu Bielskiego "Obywatelska Wspólnota Samorządowa" (pełnomocnik Jerzy Zięba), KWW Młodzi w Samorządzie (pełnomocnik Mateusz Kania), KWW Jacka Krywulta (pełnomocnik James Jurczyk), KWW Bielskiej Inicjatywy Bezpiecznej Aglomeracji (pełnomocnik Marcin Mołek) oraz KWW Niezależni.BB (pełnomocnik Kazimierz Kamiński).W wyborach samorządowych wystartują również kandydaci ogólnopolskich partii. Na razie wiemy, że o mandaty radnych w Bielsku-Białej rywalizować będą reprezentanci Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej, Kongresu Nowej Prawicy oraz Twojego Ruchu. Pod znakiem zapytania stoi start przedstawicieli Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.