bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2014
  • 14 września 2014
  • wyświetleń: 4169

Pchli targ na os. Polskich Skrzydeł

Za nami:

W niedzielę 14 września na terenie osiedla Polskich Skrzydeł odbędzie się kolejna wyprzedaż garażowa bądź jak kto woli pchli targ. Organizatorem wyprzedaży jest rada osiedla Polskich Skrzydeł.

14 września (niedziela) Rada Osiedla Polskich Skrzydeł organizuje dla mieszkańców Bielska-Białej i okolic kolejną wyprzedaż rzeczy używanych na terenie ogrodzonego boiska sportowego ul. Tańskiego 9 (obok bloku przy pętli autobusowej linii nr 4 i 15).

Impreza będzie połączona ze zbiórką pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach, organizowaną przez Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą nr 2 w Wapienicy.

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaż garażowa


W wyprzedaży mogą wziąć udział wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą. Zabroniony jest handel przedmiotami niebezpiecznymi (np. petardami), niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji lub posiadanie, których jest niezgodne z prawem.

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty. Każdy uczestnik tworzy samodzielne stoisko
od godz. 9:00, które po zakończeniu powinien po sobie posprzątać. Wyprzedaż odbędzie się w godz. 10.00 do 13.00. Wstęp wolny od opłat.

W razie deszczu wyprzedaż będzie odwołana. Więcej szczegółów pod nr telefonu 502336573 lub adresem: radaosiedlapolskichskrzydel@gmail.com.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.