bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2014
  • wyświetleń: 1620

Platforma poprze Jacka Krywulta

W sierpniu jako pierwsi podaliśmy informację, że Platforma Obywatelska najprawdopodobniej poprze kandydaturę Jacka Krywulta na prezydenta Bielska-Białej. W poniedziałek zarząd powiatowy partii podjął ostateczną decyzję w tej sprawie.

Informację o tym, że Platforma Obywatelska poprze w nadchodzących wyborach samorządowych kandydaturę Jacka Krywulta, potwierdził we wtorek rano przewodniczący Zarządu Powiatu PO RP w Bielsku-Białej -Jarosław Klimaszewski.

klimaszewski krywult
Platforma Obywatelska poprze kandydaturę Jacka Krywulta · fot. bielsko.info


- Szczegóły podamy na wspólnej konferencji prasowej w drugiej połowie września, gdzie nastąpi oficjalne podpisanie porozumienia - mówił Jarosław Klimaszewski.

W takiej sytuacji Platforma Obywatelska nie wystawi w Bielsku-Białej kandydata na prezydenta miasta. Przypominamy, że cztery lata temu kandydat PO - Krzyzsztof Michalski - odnotował bardzo słaby, niespełna sześcioprocentowy wynik.

Na dzień dzisiejszy Jacek Krywult nadal nie potwierdził zamiaru startu w kolejnych wyborach samorządowych. Wiemy już, że o fotel prezydenta Bielska-Białej rywalizować będzie Przemysław Drabek (PiS) oraz Przemysław Koperski (SLD).

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.