Wiadomości

  • 8 września 2014
  • 13 września 2014
  • wyświetleń: 5380

Bezpłatne badania dentystyczne

Za nami:

W ramach kampanii Instytutu blend-a-med Oral-B w ponad 380 miejscowościach na terenie całego kraju - w tym również w Bielsku-Białej - odbędą się bezpłatne przeglądy dentystyczne.

16 czerwca ruszyła ogólnopolska kampania Instytutu blend-a-med Oral-B. Mobilne Centra Dentystyczne Instytutu odwiedzają ponad 380 miast na terenie całej Polski. W każdym Centrum wykonywane są bezpłatne przeglądy jamy ustnej, ze szczególnym uwzględnieniem sprawdzenia stanu zdrowia dziąseł. Odwiedzający otrzymują również porady i wskazówki, jak prawidłowo dbać o zdrowie zębów i dziąseł.

W dniach 11-15 września Mobilne Centra Dentystyczne odwiedzą województwo śląskie. Z darmowych przeglądów będą mogli skorzystać mieszkańcy Wieprza, Milówki, Skoczowa, Bielsko-Białej oraz Cieszyna. Mobilne Centra Dentystyczne będą czekać na parkingach sklepów Biedronka w godzinach 9.00-19.00 według następującego harmonogramu:
11 września - Wieprz, ul. Żywiecka
12 września - Milówka, ul. Jana Kazimierza
13 września - Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 22
14 września - Skoczów, ul. Górny Bór 5
15 września - Cieszyn, ul. Wiejska 2

Kampania Instytutu blend-a-med Oral-B ma na celu zachęcenie Polaków do regularnych wizyt kontrolnych u dentysty i pokazać ilu problemom ze zdrowiem zębów i dziąseł można zapobiec dzięki regularnemu sprawdzaniu stanu jamy ustnej i odpowiedniej codziennej pielęgnacji.

Kampania profilaktyki zdrowotnej jamy ustnej odbywa się pod patronatem medialnym magazynów Dental Tribune International, Nowy Gabinet Stomatologiczny oraz Stomatologia i jest rekomendowana przez Stowarzyszenie Polskich Higienistek Stomatologicznych.

Szczegółowe informacje na temat trasy mobilnych centrów dentystycznych oraz akcji Instytutu blend-a-med Oral-B znajdują się na stronie http://www.instytut.pl oraz http://www.biedronka.pl

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.