bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2014
  • wyświetleń: 2463

19-latek zaatakował ojca nożem

19-letni bielszczanin zaatakował swojego ojca nożem. Mężczyzna doznał licznych obrażeń i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Krótko po zdarzeniu policjanci z komisariatu IV zatrzymali sprawcę, który miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w jednym z bielskich mieszkań przy ul. Wapienickiej. W czasie imprezy ojciec pokłócił się z synem o jedzenie. 19-latek niewiele się zastanawiając sięgnął po nóż kuchenny i ugodził ojca w klatkę piersiową. Mężczyzna w wyniku zdarzenia doznał odmy płucnej oraz krwiaka opłucnej. Ranny został przewieziony do szpitala.

Policjanci zatrzymali napastnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 1,5 promila alkoholu. 19-latek trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.