bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2014
  • wyświetleń: 2601

Notorycznie zalewa ul. Terenową

Mieszkańcy niewielkiej ulicy Terenowej w Komorowicach Śląski mają problem, z którym nie potrafią sobie poradzić. Nawet podczas niewielkich opadów deszczu woda podmywa prywatne posesje.

Radny Leszek Wieczorek wspomniał na ostatniej sesji o największym jego zdaniem problemie Komorowic Śląskich i Krakowskich w ostatnim dziesięcioleciu.

ulica terenowa
Ulica Terenowa · fot. google.com


- Największym problemem Komorowic Śląskich i Krakowskich jest gospodarka wodna. Wiele posesji jest zalewanych nawet podczas niewielkich ulew. Woda notorycznie zalewa ulicę Terenową w Komorowicach Śląskich. W ostatnich 6 tygodniach ulica była zalana 8 razy - mówił Leszek Wieczorek. Radny zwrócił się z prośbą do prezydenta Jacka Krywulta o rozwiązanie problemu.

- Wygląda na to, że kiedyś wydano pozwolenie na budowę w miejscu, gdzie nie powinno się budować. Zobaczymy czym to jest spowodowane, być może jest tam jakiś błąd do naprawienia - odpowiedział prezydent.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.