bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2014
  • 1 września 2014
  • wyświetleń: 2716

KNP wystawi swoich kandydatów

W listopadowych wyborach samorządowych swoich kandydatów - zarówno do rady miejskiej, jak i na stanowisko prezydenta Bielska-Białej - wystawi Kongres Nowej Prawicy.

Reklama

Bielski oddział KNP ogłosił swoje plany przedwyborcze. W ciągu najbliższych dni partia Janusza Korwin-Mikkego ogłosi kandydatów do rady miasta, sejmiku śląskiego oraz na stanowisko prezydenta stolicy Podbeskidzia.

lewicki, knp
Za kilka dni poznamy nazwiska osób, które z ramienia KNP będą ubiegać się o mandaty radnych oraz kandydata na miejską prezydenturę · fot. bielsko.info


- Trwają właśnie prace nad ostatecznym kształtem list wyborczych. Najpóźniej za kilka dni będą znane nazwiska kandydatów. Uważamy, że w Bielsku-Białej lista Nowej Prawicy jest w stanie zdobyć 5 mandatów radnych - mówi rzecznik bielsko-bialskiego oddziałku KPN - Joanna Banaś.

Działacze KNP ciągle dążą do likwidacji straży miejskiej w Bielsku-Białej. Na piątkowej konferencji prasowej został przedstawiony najnowszy pomysł - propozycja spotkania przedstawicieli KNP z prezydentem Jackiem Krywultem.

- W związku z podjętą inicjatywą referendalną ws. likwidacji Straży Miejskiej w Bielsku-Białej oraz narastającym wokół niej konfliktem pomiędzy przedstawicielami bielskiego oddziałku Kongresu Nowej Prawicy a przedstawicielami Urzędu Miasta, zwracamy się z prośbą spotkania przedstawicieli KNP z prezydentem miasta. Chcemy przedyskutować argumenty przemawiające za likwidacją Straży Miejskiej, które poparło 15 tysięcy bielszczan. Uważamy, ze takie spotkanie mogłoby wyjaśnić wiele wątpliwości i przyczynić się do zapewniania szacunku dla obu stron, ponieważ obecna atmosfera nagonki na inicjatywę referendalną obniża standardy jakimi powinny kierować się władze miasta wobec mieszkańców Bielska-Białej - czytamy w piśmie, które zostało złożone w ratuszu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.